• Сила і Честь
  • Сила і Честь
  • Сила і Честь
  • Сила і Честь
  • Сила і Честь

© 2019

політична партія «Сила і Честь»

  • Сила і Честь

Смешко: Нерозкриті вбивства Гонгадзе, Шеремета і Гандзюк впливають на нацбезпеку України


Без ефективного розслідування резонансних злочинів проти журналістів та активістів влада не зможе відновити довіру суспільства до правоохоронних органів, сказав кандидат у Президенти України Ігор Смешко.

18 березня в ефірі програми "Епіцентр української політики" на телеканалі NewsOne перший військовий аташе незалежної України в США та Швейцарії, екс-начальник Головного управління військової розвідки Міноборони, колишній голова Служби безпеки, Надзвичайний і Повноважний Посол, доктор технічних наук, генерал-полковник, кандидат в Президенти України Ігор Смешко висловив свою думку щодо розслідування резонансних вбивств журналістів:

– Я неодноразово говорив: якщо в Україні не буде розслідувано вбивство журналіста Георгія Гонгадзе, "касетний скандал", справа про отруєння чи імітацію отруєння екс-президента України Віктора Ющенка (яке фактично дало йому можливість перемогти на виборах), вбивство журналіста Павла Шеремета і активістки Катерини Гандзюк, – ми ніколи не зможемо відновити довіру суспільства до правоохоронної системи.

Такі злочини є суспільно значимими. Їх розкриття впливає на національну безпеку і оборону. Для того, щоб їх розкрити потрібна, перш за все, політична воля, а також розстановка у правоохоронних органах і спецслужбах аполітичних позапартійних професіоналів. Їм потрібно дати можливість виконати свою роботу, відокремивши їх від зовнішнього політичного впливу.https://youtu.be/K7_eGhmPwqk