• Сила і Честь
  • Сила і Честь
  • Сила і Честь
  • Сила і Честь
  • Сила і Честь

© 2019

політична партія «Сила і Честь»

  • Сила і Честь

Смешко – реальна сенсація цих виборів, – журналіст Шустер


Кандидат у Президенти України Ігор Смешко є глибокою і знаючою людиною, яка завжди говорить зрозумілі і важливі речі, зазначив журналіст і телеведучий Савік Шустер.


Перший військовий аташе незалежної України в США та Швейцарії, екс-начальник Головного управління військової розвідки Міноборони, колишній голова Служби безпеки, Надзвичайний і Повноважний Посол, доктор технічних наук, генерал-полковник, кандидат у Президенти України Ігор Смешко став реальною сенсацією цих виборів. Таку думку на своєму YouTube-каналі висловив журналіст і телеведучий Савік Шустер. (У лютому було запущено авторський проект ведучого "Вибори 2019" у межах фонду Open Mind Foundations. Будь-який українець міг проголосувати й висловити свою емоцію стосовно кандидатів у Президенти).


– Чому на початку дослідження я відмовився від кандидатури Смешка в першій десятці? Я це зробив, бо вважав, що він глибока і знаюча людина. Він був на багатьох телепрограмах після Майдану 20014 року. Він був присутній у передачах щодо Дебальцевого, Іловайську… він був у всіх важливих ефірах і завжди говорив зрозумілі і важливі речі, які мінімум 90% нашої аудиторії підгримувало. Щодо виборів, я думав, що Смешка підримає пострадянська еліта. Що Смешко є не зовсім людиною майбутнього. Мені хотілося зрозуміти, що думають українці про майбутніх лідерів. Я виявився повністю неправим. По-перше, щиро прошу мене вибачити, бо я не зрозумів однієї простої речі: за Смешка могли проголосувати люди, пов'язані із силовими й розвідувальними відомствами, які негативно ставляться до кандидата у Президенти, екс-міністра оборони Анатолія Гриценка.


І реальна сенсація цих виборів – це Смешко. Тому я не здивуюся, якщо хтось із розумних кандидатів (їх два, хтось із них розумний, я сподіваюся) запропонує Смешку щось. Бо я думаю, що Смешко – саме та людина, яка може сказати людям, які за нього голосували: "А от у другому турі голосуйте так". За Смешка голосували інтелектуальні люди. Вони голосували не серцем, а розумом.