• Сила і Честь
  • Сила і Честь
  • Сила і Честь
  • Сила і Честь
  • Сила і Честь

© 2019

політична партія «Сила і Честь»

  • Сила і Честь

Ігор Смешко розповів, чому йде у президенти
Ігор Смешко пояснив, чому він йде у президенти і розповів про свою президентську програму.

Про це він написав у Facebook.

«Шановні Друзі, дякую Вам за чисельні запитання стосовно моєї програми. Насправді, це - головне питання. Це і є відповідь, чому не об’єднався ні із ким із інших кандидатів, які навіть називають себе демократами. Тому, що не побачив у їх програмах бажання міняти стару, АВТОКРАТИЧНУ СИСТЕМУ ВЛАДИ на нову - насправді ДЕМОКРАТИЧНУ. Наразі, їх програми - це критика «старої» влади і бажання стати владою «новою». Без стратегії демократичного розвитку України», - написав він.

Смешко підкреслив, що три закони сучасної демократії, яку він хотів би будувати із моїми однодумцями, сформульовані та оприлюдненні у публікації газети «День» «Невивчені уроки Гетьманату та національна ідея України у сучасних умовах»(2)

«Щиро вірю, що тільки справжня ДЕМОКРАТІЯ із диктатурою права - однакового для усіх, та більш жорстокою до зловживань можновладців - можуть забезпечити реалізацію та захист найвищих духовних, державотворчих і матеріальних цінностей українського народу, як я їх бачу. Три закони сучасної ДЕМОКРАТІЇ, яку я хотів би будувати із моїми однодумцями, сформульовані та оприлюдненні у публікації газети «День», яку приводжу нижче.

Там же відповідь і на чисельні запитання про моє бачення значення КУЛЬТУРИ і НАУКИ для українців - яке привів у сформульованому мною баченні сучасної Національної ідеї України та історично сформованих цінностей нашого Народу», - написав він.

Також Смешко підкреслив, що через тиждень буде оприлюднена програма, яка буде подана в ЦВК, у якості його офіційної програми кандидата в Президенти.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!Джерело: День

https://day.kyiv.ua/uk/news/170119-smeshko-rozpoviv-chomu-yde-u-prezydenty